6m+,  Kartonikowe,  Zielona Sowa

Look, There’s a ROCKET!

To uczucie gdy mąż wspiera Twoją pasję i rozwój córki. <3 Wracając z delegacji przywozi walizkę pełną fantastycznych książek! I właśnie takim sposobem na naszej półce rozgościła się niewielka, kartonikowa książeczka w języku angielskim.

Look, There’s a ROCKET! to jeden z tytułów interaktywnej serii Look, There’s a…  Podążajcie za pojazdami i odkrywajcie świat! (Tatuśku czekamy na kolejne tytuły!) 😉

Czy paluszki są gotowe? 3,2,1… Startujemy!

Pora na kosmiczną przygodę! Cała załoga na pokład i ruszamy! Jeśli chcecie dowiedzieć się kogo spotkała ta sympatyczna dwójka, podążajcie za dziurami w stronach. Tzn. za astronautą i jego pieskiem. 😉 Krótki, rymowany tekst poprowadzi Was przez odległe galaktyki. A proste pytania, będą świetnym pretekst do przeżycia kosmicznej przygody.

Ach… i te rozkładówki… ❤ Proste, wyraźne obrazki, takie Zo lubi najbardziej! Może się na nich z łatwością skupić i dzielnie poszukiwać dziur. 🙂

Jeśli jesteście gotowi na kosmiczne przygody, koniecznie sięgnijcie po ten tytuł. 🙂

Dziury w stornach! Fenomen kartonikowych książeczek. Dzieci je kochają! Uwielbiają wkładać w nie paluszki, zaglądać przez nie, oraz przekręcać strony, aby sprawdzić co się w nich kryje. To świetna okazja do ćwiczenia małej motoryki, oraz dobrej zabawy podczas czytania.

Psyt, koniecznie zerknijcie na kosmiczne puzzle od Zielonej Sowy. Są ekstra! Składaj i baw się to seria przestrzennych puzzli. Dwanaście gigantycznych elementów, które pobudzą wyobraźnię malucha.
Idealne na prezent. 🙂

Autor: Esther Aarts
Ilustrator: Esther Aarts
Wydawnictwo: Nosy Crow
Oprawa: kartonikowa
Liczba stron: 12
Wiek: 6m+

PUZZLE 3D
Autor: Mathew Neil
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Oprawa: pudełko
Ilość elementów: 12
Wiek: 4+

Miłego czytania i oglądania,
A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *